İnsansız Gemiler Konferansına Davetlisiniz
  1. Anasayfa
  2. ETKİNLİKLER

İnsansız Gemiler Konferansına Davetlisiniz

0

İnsansız Gemiler Konferansına Davetlisiniz, bilindiği üzere artık bu tarz sistemlerin yaygınlaşması nedeniyle Deniz Ticaret Odası sizleri bu panele davet ederek bilgilendirecektir.

Odamızın 2019 yılı eğitimleri kapsamında “Autonomous Future (Otonom Gemilerin Geleceği)” başlıklı konferans,aşağıda belirtilen program dahilinde, Ortech Marine Genel Müdürü Müh. Sn. Ömür KARATAŞ, Sn. Jon Arne ASK ile  Sn. Jonas WENSTROM tarafından, Odamız Meclis Salonunda (İMEAK Deniz Ticaret Odası, Meclisi Mebusan Cad. No:22 Fındıklı – İstanbul) 13 Şubat 2019 tarihinde 14:00-16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Ücretsiz ve katılımcı sınırlaması bulunmayan konferansta, katılımcı belgelerinde sorun yaşanmaması için bu linke TIKLAYINIZ.  Linkideki formun, en geç 12 Şubat 2019 tarihi mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir.

Konuşmacılar;

Sn..Jon Arne Ask /Ulstein –Norveç

Sn.Jonas Wenström /Ulstein -Norveç

Müh.Sn. Ömür Karataş /Ortech Marine-İstanbul Teknopark

Sunum Programı:14:00-14:10 Acılış Konusması- Müh.Ömür Karataş

14:10-15:00 Otonom gemilerin   Dünyadaki ilk Uygulamaları ve Karşılaşılan Sorunlar-Jon Arne Ask
15:00-15:15 Ara
15:15-16:00 Mevcut Gemilerin otomasyonunda yapılacak yenilikler ,Gemilerin ekipman ömrüne ve yönetim kalitesine etken maliyet düşürücü Hususlar-Mr Jon.Arne Ask- Mr.Jonas Wenström
16:00-16:30 Soru ve Cevaplar-Mr.Jon Arne Ask –Mr.Jonas Wenström -Müh.Ömür Karataş
16:30 Kapanış Konuşması-Müh. Ömür Karataş

*Konferans dili İngilizce olup ,Türkçe açıklama desteği sağlanacaktır.Bilgilerinizi arz ve rica ederiz.

 Saygılarımızla,                                                                                                                Murat Tuncer

Konu Hakkında Görüşünü Bildir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.