1. Ana Sayfa
  2. ETKİNLİKLER

Posidonia Denizcilik Fuarı 4-8 Haziran Arasında Yapılacak

Posidonia Denizcilik Fuarı 4-8 Haziran Arasında Yapılacak
+ - 0

Dünya üzerinde 1850 den fazla şirketin ürünlerini göstermeyi amaçladığı ve dünyanın en büyük denizcilik fuarı olarak bilinen ve iki yılda bir olarak düzenlenen Posidonia 2018, bu yıl 4-8 Haziran tarihleri arasında Atina`daki  Metropolitan Expo da başlıyor.

Katılımın her zaman ki gibi yoğun geçmesi beklenen fuarda yaklaşık olarak 22 bin kişinin fuarı gezmesi bekleniyor. Fuarda firmalar standlarını kurarak ürünlerini gösterecek, teknik konular ve genel denizcilik konularında konferanslar yapılacak.

blank

Tüm bunların yanı sıra; Posidonia Sailing Cup, Posidonia koşu turnuvası, Posidonia Golf turnuvası ve futbol turnuvası düzenlenecek. Fuarın ev sahipliğini ise yunan armatörler yapacak.

Sektörün Dev Üreticileri Bir Araya Gelecek

Fuara bu sene dünyanın en büyük gemi üreticileri olan Çin, Japonya ve Güney Kore‘den geniş katılımın olacağı düşünülüyor. Bu sebeple fuarda 2018 yılı için gemi inşa alanında bir takım gelişmelerin ve yeni ürünlerin yoğun ilgi çekmesi bekleniyor.

Dünya üzerinde gemi işleten Yunan armatölerin 61 tanesinin toplam piyasa değeri bu gün 16 milyar doları aşan bir filo büyüklüğüne sahip. Fuara Türkiye’den de bir çok denizcilik firmasının katılması bekleniyor.

Yorum Yap