1. Ana Sayfa
  2. Deniz Hava Tahmini

Deniz Hava Tahmini


Deniz Hava Tahmini

DENİZLERİMİZİN ANLIK DURUMU

DENİZLERİMİZİN 3 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

deniz-hava-tahmini

[ads2]
deniz-hava-tahmini

[ads2]
deniz-hava-tahmini

[author title=”Denizcilikte Aydınlatılamamış 5 Gizemli Olay” image=”https://www.denizcilikbilgileri.com/wp-content/uploads/2017/01/ghost-ships.jpg”]Engin denizlerde yaşanan ve hayla gizemi çözülememiş olan 5 gizemli olay.

Okumak için Tıkla [/author]

[author title=”Soğuk Hava Deposunda Ölen Denizci | Denizci Hikayeleri” image=”https://www.denizcilikbilgileri.com/wp-content/uploads/2017/05/So%C4%9Fuk-Hava-Deposu-Gemi.jpg”]Kapıyı açamayan çakısıyla, çelik duvarlara kendisini bekleyen ölüm sürecini yazmaya, daha doğrusu kazımaya başlar…. 

Okumak için Tıkla [/author]

[author title=”Bermuda Şeytan Üçgeni Efsanesi | Kaybolan Gemiler” image=”https://www.denizcilikbilgileri.com/wp-content/uploads/2017/01/Mass-UFO-sighting-Bermuda-Triangle-UFO-Theory.jpg”]Yıllardır araştırılmasına rağmen, bu alanda kaybolan uçak ve gemilerden sadece % 10’luk kısmının kalıntılarına ulaşılabilmiştir. Teoriler; Uzaylıların Üssü – Kayıp Kıta Atlantis – Aniden Çıkan Dev Dalgalar… 

Okumak için Tıkla [/author]

[author title=”Titanik Kazasından Kurtulan Türk | Besim Ömer Akalın” image=”https://www.denizcilikbilgileri.com/wp-content/uploads/2017/01/Besim_%C3%96mer_Akalin.jpg”]”Titanik’ten kurtulan tek Türk benim… Bunun için artık hiç bir kazadan korkmuyorum. Kaçırdığım gemide 1514 insan öldü… Elimi bir az daha çabuk tutsaydım…”

Okumak için Tıkla [/author]

[author title=”İstanbul Boğazında Boğulan Koyunlar | Trajik Gemi Kazası” image=”https://www.denizcilikbilgileri.com/wp-content/uploads/2017/01/koyun.jpg”]Yoğun sisten kaynaklanan kazada Madonna Lily hasarlı şekilde kurtuldu. Rabunion 18 gemisi o kadar şanslı olamadı ve Suriye’ye götürmek üzere yüklediği 21.000 adet koyun…

Okumak İçin Tıkla [/author]