1. Ana Sayfa
  2. ETKİNLİKLER

CNR Avrasya Boat Show 2019

CNR Avrasya Boat Show 2019
+ - 0

Alanında dünyanın en büyük ikinci fuarı olan ve yat, süper yat, mega yatların yanı sıra motor yat ile seyir teknelerinin sergilendiği CNR Avrasya Boat Show, seyircilerini bekliyor.

Geçen sene Fiyatı 3.500 TL ile 5.2 milyon Euro arasında değişen yatların görücüye çıktığı fuarı ziyaret edenlerin sayısı 67 bin 140 kişiye ulaştı. Fuarda, aralarında milyon dolarlık mega yatların da olduğu çok sayıda tekne ve deniz aracı satışı gerçekleşti.

Deniz tutkunlarının her yıl merakla beklediği CNR Avrasya Boat Show (Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı) bu yıl da sektör tarafından büyük ilgi görmesi beklenmekte. Dünyanın en büyük ikinci tekne ve yat organizasyonu konumunda olan ve fiyatı 3 bin 500 TL ile 5.2 milyon Euro arasında olan yat, süper yat, mega yatların yanı sıra motor yat, seyir tekneleri ile ekipmanlarının sergilendiği fuar, şimdiden merakla beklenmekteye başlandı.

Yüzde 20 daha fazla ticaret

Türk denizcilik sektörünün en prestijli ve renkli organizasyonu olan CNR Avrasya Boat Show, bu yıl da sektörün gelişimine katkıda bulunacak. Geçen sene hem ziyaretçi hem satış rekoru kırılan fuarda, nitelikli yerli ve yabancı alıcılar sayesinde alınan 230 milyon dolarlık sipariş, fuar sonrası 600 milyon dolarlık bir ticaret hacmine ulaştı. Sektörün ticaret hacmini büyük oranda artıran fuarda, bu sene de yüzde 20 daha fazla ticaret yapılması öngörülüyor.

Renkli etkinlikler ve ilgi çekici seminerler

Ürün çeşitliliğinin ve sunumların çok ilgi çektiği CNR Avrasya Boat Show, bu yıl da birbirinden renkli etkinlikleri ile hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine dopdolu bir içerik sunacak. Fuar boyunca düzenlenecek etkinlikler, seminerler ve renkli konuklar yine göz dolduracak.

Birçok ünlü markanın ilk kez yeni teknelerini görücüye çıkaracağı CNR Avrasya Boat Show’da hem ziyaretçi hem de satış rekorunun bu sene de kırılması beklenmektedir. 23 Şubat’ta kapılarını açacak ve 3 Mart’ta sona erecek fuarı ziyaret edecekler için ise biletler şu an indirimde. 9 gün sürecek fuara gelen nitelikli alıcılar sayesinde de fuar boyunca aralarında milyon dolarlık mega yatların da olduğu çok sayıda tekne ve deniz aracı satışı gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

Ziyaretçiler 9 gün boyunca etkinliğe doyacak

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliğinde organize edilen CNR Avrasya Boat Show’u ziyaret edenler birçok etkinliğe de katılma imkanı bulabilecek. 9 gün boyunca gerçekleştirilecek olan fuarda çeşitli etkinliklerin gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

Bilet Fiyatları

Fuar biletleri satışa çıkmış ve hali hazırda %50 indirimlerle satılmaktadır. Erken satın alınabilecek biletler, fuar boyunca geçerli olacaktır ve 20 tl den satılmaktadır. Fuar için ücretsiz bilet almak istiyorsanız, yat firmalarıyla veya amatör denizci gruplarıyla iletişime geçebilirsiniz. Bilet satın almak için www.bilet.cnrexpo.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap