1. Ana Sayfa
  2. ETKİNLİKLER

Boat Show Eurasia 2017 İstanbul Tuzlada Başladı

Boat Show Eurasia 2017 İstanbul Tuzlada Başladı
+ - 0

Boat Show Eurasia’da toplam değeri 430 milyon TL’yi bulan 255 tekne alıcılar ile buluşuyor..

Rusya ve İngiltere’den bin 200, diğer ülkelerden 4 bin civarında iş adamı, bürokrat, ticaret ve denizcilik odaları üyeleri olmak üzere 5 bin 200 yabancı misafir Uluslararası Boatshow Eurasia için İstanbul’a geliyor. Toplam değeri 430 milyon TL’yi bulan 255 tekne Viaport Marina’da başlayan, Uluslararası Boat Show Eurasia Fuarı’nda yeni sahiplerini arıyor.

Milyonluk tekneler, özel tasarımlar, ödüllü yatlar ve Türkiye’de ilk kez görülebilecek tanıtım tekneleri ile bu yıl Türkiye’nin deniz üzerindeki en büyük fuarı olarak belirtilen Boat Show Eurasia, çok renkli ve seçenekli.

3 Metre ile 50 Metre arasında değişen 250’den fazla tekne sergilenecek

Boat Show Eurasia Fuarı, dünyaca ünlü markaların yeni tekne modellerini görüp 2018 için siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacak. Fuarda boyları 3 Metre ile 50 Metre arasında değişen 250’den fazla tekne sergilenecek olup, bu tarihlere özel düzenlenen etkinlikler de fuara renk katıyor.

Tekne ekipman ve aksesuarlarında tüm yeniliklerin tanıtıldığı, amatör denizcilik kulüpleri ve yelken kulüplerinin eğitimler verdiği, her bütçeye uygun tekne ve tekne ekipman yelpazesinin sunulacağı Boat Show Eurasia’ da daha bir çok etkinlik sizleri beklemektedir.

– Bu Fuar 5174 sayılı kanun gereğince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) denetiminde düzenlenmektedir.

Boat Show Eurasia – Deniz

 Fuar Alanı : Viaport Tuzla Marina

 Tarih: 04 – 09 Ekim 2017

 Sergilenecek Ürünler : Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanları, charter firmaları, jetski, motorlar, bot, tekne elektroniği, sektör dergileri, tekstil ürünleri

 Ziyaret Saatleri : 10:00 – 19:00

 Katılımcı Firma Adedi : 250 +

 Sergilenecek Tekne Adedi : 250 +

 Sergilenecek Marka Adedi : 400 +

Yorum Yap