1. Ana Sayfa
  2. ETKİNLİKLER

En Pahalı Kruvaziyer Turu 140Gün 62Liman 32Ülke

En Pahalı Kruvaziyer Turu 140Gün 62Liman 32Ülke
+ - 0

Lüks kruvaziyer gemileri, seyahat deneyimini yeniden tanımlıyor. Ultra zenginlere hitap eden bu gemiler, sundukları hizmetler ile adeta lükste birbiriyle yarışıyor. 2020‘de gerçekleşmesi planlanan bu seferin dikkat çekici kısımları ise başlıkta “En Pahalı Kruvaziyer Turu 140Gün 62Liman 32Ülke


blank

Usta şeflerin yıldızlı yemekleri, ünlü virtüözlerin konserleri, eğlenceli aktiviteleri, altın kaplama lavaboları, swarovski süslemeleri, marka döşemeleri ile adından söz ettiren lüks kruvaziyerler, astronomik ücretleri ile de dikkat çekiyor.


blank

Lüks kruvaziyer turlar arasına 2020 yılında eklenecek Silversea şirketinin dünya turu da hem lükste hem pahada hem de rotada çıtayı yükseltecek. Silver Whisper isimli gemi 6 Ocak’ta Florida‘dan demir alacak.


blank

140 günlük turunu 25 Mayıs’ta Amsterdam‘da sona erdirecek. Gemide olmak isteyenler en az 62 bin doları gözden çıkaracak. İlk kez dünya üzerindeki 7 kıtanın tümünü dolaşacak olan gemi, 240 bin dolarlık (1.4 milyon lira) Süiti ile de şimdiye kadarki en pahalı yolcu gemisi deneyimini sunacak.


Neredeyse Yolcu Başına Bir Hizmetli

blank

Rotasında Bora Bora, Antarktika, Muscat ve Mumbai gibi yerlerin bulunduğu geminin tüm odaları süit olarak tasarlanmış. 62 liman, 32 ülke’ye uğrayacak olan gemi, yolcularına özel karayolu programları da sunacak. Yolcu kapasitesi 382 kişi olan geminin mürettebat kapasitesi ise 302. Gemide neredeyse yolcu başına bir mürettebat düşüyor.

Kaynak: Takvim

Yorum Yap