1. Ana Sayfa
  2. Denizcilik Şirketleri
  3. AKAYLAR Denizcilik (Kuruyük)

AKAYLAR Denizcilik (Kuruyük)

Akaylar Denizcilik İşbaşvuru

Akaylar İstanbul’da kurulmuş bağımsız bir denizcilik şirketidir. 1968 yılında kurulan Akaylar Türkiye’nin en eski uluslararası koster gemi segmentindeki Armatörlük firmalarından birisidir. Akaylar müşterilerine modern deniz taşımacılığı çözümleri sunar. Armatörlük, Gemi işletmeciliği ve sahip olduğu çok amaçlı gemiler ile çeşitli kuru yük ürünlerinin nakliyesini sağlamaktadır.

Kısaca Akyalar Denizcilik

Akaylar, Gemi Kiralama departmanı bir Gemi Brokerliği şirketi olarak 2002 yılında kurulmuştur. Firmamız olarak geniş kapsamlı kuru yük gemi kiralama hizmetini Nehir, Koster, Handy ve Handymax tonaj gemi tipleri alanlarında müşterilerimize sunmaktayız. Akaylar, Gemi Acentalığı departmanı 2012 yılında kurulmuş ve birinci sınıf acentalık faaliyetlerini her tip ve tonaj gemi için öncelikle tüm Marmara limanlarında, İstanbul ve Çanakkale Boğazında transit geçişler ile birlikte lokal ofisimizin olmadığı diğer Türkiye limanlarında ise birinci sınıf tali acenteler kullanarak kordinasyonu yürütmekteyiz.

Akaylar, vizyon ve ilkerine bağlı kalarak müşterilerimiz ile yakın ilişki ve doğrudan diyalog oluşturmak bizim önceliğimizdir. Grup şirketlerimiz, istikrarlı bir kazanç elde etmek için sürekli gelişim ve yatırımı kendine hedef olarak belirlemiştir. Akaylar, sizlere deniz nakliyesi ihtiyaçlarınız için tecrübeli personel ve yönetimi ile çözümler sunmak için hazırdır.

Akaylar Denizcilik Gemi Filosu ;

M/V Günce AkayM/VMira AkayM/VAli AkayM/VAkaylar II

Yorum Yap

Yorum Yap